DS33X162+
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
DS33X162+
Product Category : Telecom Interface ICs
Mounting Style : SMD/SMT
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Packaging : Tube
Operating Supply Voltage : 1.8 V, 2.5 V, 3.3 V